Více o ATTO SPORT

Všechno co byste měli vědět

Skládání

Cestování s ATTO SPORT

Možnosti skládání

Hlavním benefitem skútru ATTO je jeho skladnost. Dokonce se občas stává, že je tak sofistikované, že je pro uživatele výzvou si vzpomenout na všechny možnosti. Kromě plného složení/rozložení můžete ATTO také rozdělit na dvě části, což oceníte zejména ve chvíli, kdy potřebujete ATTO uložit do menšího prostoru, popř. když jej zvedá osoba s menší silou. (Vše je předváděno na předchozí bílé generaci.)

LÉTÁNÍ S ATTO SPORT

Abychom usnadnili vaše cestování letadlem, níže naleznete ke stažení kompletní certifikát k baterii. Doporučujeme kontaktovat Vaši leteckou společnosti s předstihem a informovat je o záměru cestovat se zařízením pro přepravu imobilních osob a předložit jim tento certifikát.

Příslušenství

Jaké doplňky oceníte?

Sklopné područky

Sklopné područky, které můžete složit a “ukrýt” v zádové části poskytují další komfort a pohodlí pro uživatele skútru.

Nová baterie XL

Naše nová XL baterie umožňuje bezprecedentní dojezd až 40 km, a to vše bez změny velikosti nebo vzhledu skútru.
Inženýři ATTO vytvořili baterii XL s použitím 39 článků namísto standardních 26. Každý z nich generuje o 35 % více energie, což ve výsledku znamená 100 % energie navíc při stejně kompaktních rozměrech jako původní baterie.

(Mějte prosím na paměti, že tato baterie NENÍ schválena pro lety. K těmto účelům slouží standardní baterie dodávaná se skútry ATTO a ATTO Sport.)

nová baterie XL pro skládací skútr ATTO

Malá taška

Malá taška poslouží k odložení drobným předmětů a vejde se do ní i baterie, kterou tak můžete nabitou komfortně přinést z domu. Snadno se připevní na zádové části skútru.

Taška pod sedačku

Dostatečný úložný prostor pro vaše nákupy nebo jen pití na cestách. Díky svému umístění pod sedadlem nabízí nečekaný prostor pro vaše věci, nebo třeba nákup.
Taška je kombinovaná s polstrováním na sedačku. Celá taška je odnímatelná a snadno přenosná.

Přepravní obal

Pevný přepravní obal bezpečně ochrání Váš skútr proti poškození při cestování.  Můžete ho použít i při uskladnění doma.

Přídavné sedačky

Pokud upřednostňujete měkčí sezení, je možno skútr doplnit přídavným polstrovaným sedákem. 

Bezplatná konzultace

Rezervujte si bezplatné
otestování produktu u Vás doma

HISTORIE

Jak vznikl skútr ATTO?

Společnost Movinglife vyvíjí, vyrábí a prodává řadu pokročilých skládacích skútrů v Izraeli a po celém světě, abychom poskytli nejlepší řešení pro lidi s problémy s mobilitou, ať už z důvodu nemoci nebo stáří.

Cílem společnosti je stát se světovou jedničkou v oblasti řešení osobní mobility, aby umožnila kvalitu života na nejvyšší úrovni všem, kteří to potřebují.

Výrobky společnosti jsou navrhovány s nekompromisní kvalitou, pokročilými technologiemi a velkolepým designem a co je neméně důležité – s hlubokým porozuměním a neustálou pozorností k potřebám zákazníků.

Nino Rensenberg, zakladatel společnosti Movinglife, který sám trpí dětskou mozkovou obrnou, je živoucím duchem vývoje společnosti ATTO. Nino – aktivní podnikatel, který neustále cestuje – nebyl ochoten dělat kompromisy se stávajícími řešeními na trhu a hledal něco, co by mu sloužilo při jeho nabitém programu, který zahrnuje schůzky a mezinárodní lety. Ke svému překvapení zjistil, že takový produkt neexistuje.

Nino k tomu uvedl: „Nápad na tento produkt vznikl kvůli frustraci, kterou jsem cítil pokaždé, když jsem cestoval a vracel se ze zahraničí. Musel jsem čekat, až mi skútr dorazí se zavazadly, a tak jsem vymyslel výrobek, který by byl lehký a skladný, takový, který by se mnou mohl nastoupit i do letadla a odvézt mě kamkoli. Nazval jsem ho ATTO.“

Dnes společnost Movinglife nabízí řadu pokročilých skútrů pod názvem ATTO.

Všechny modely ATTO se vyznačují moderním designem a nízkou hmotností, jsou navrženy do nejmenších detailů pro pohodlí uživatelů a obsahují pokročilá bezpečnostní opatření a velký výběr příslušenství. Skútr se rychle složí do velikosti kompaktního kufru na kolečkách a snadno se rozdělí na dvě části – tato vlastnost umožňuje uživatelům je komfortně uložit do kufru auta nebo do horního úložného prostoru letadla. Především však umožňují volnost pohybu a návrat k normálnímu a nezávislému životu.

V roce 2021 společnost uvedla na trh „Shabbatto“ – šabatový skútr, který nabízí elegantní šabatový povelový mechanismus, vyvinutý ve spolupráci s inženýry a rabíny z institutu Zomet. Zároveň tým výzkumu a vývoje společnosti intenzivně pracuje na vývoji dalších inovativních produktů, jejichž cílem je zlepšit kvalitu života lidí se sníženou pohyblivostí, a to v Izraeli i po celém světě.

Výrobky Movinglife se prodávají po celém světě prostřednictvím licencovaných místních distributorů nebo přímo online.

Sídlo společnosti se nachází v Izraeli v kibucu Netzer Sereni a má pobočky v USA a v Evropě.

Scroll to top